سوالات پرتکرار

محصولات بلوم فرمولاسیون کلین و طبیعت دوست دارند؛ به این معنا که فاقد مواد اولیه مضر برای پوست و محیط زیست می باشند (برای مشاهده لیست مواد مضر کلیک کنید). در تولید محصولات بلوم از هیچ نوع فرآورده حیوانی استفاده نشده است و همچنین تمام محصولات وگن هستند. محصولات بلوم دارای سرتیفیکیت وگن و فاقد تست حیوانی از موسسه بین المللی پتا هستند. مشاهده صفحه اعتبارسنجی در سازمان پتا

در محصولات بلوم از مواد اولیه (سورفکتانت و عصاره های) دارای تاییدیه cosmos استفاده می شود. کاسموس یک انجمن مستقل و مردم نهاد است که برندها را به رعایت معیارهای اصولی جهت تولید محصولات ارگانیک و طبیعی تشویق می کند. بنابراین محصولاتی که دارای تائیدیه از این سازمان هستند کاملا ارگانیک و طبیعی هستند (این تائیدیه ممکن است برای یکی از مواد اولیه، درصدی از مواد و یا تمام مواد اولیه باشد.

بله. تمام محصولات بلوم وگان هستند و فاقد هرگونه مواد اولیه با منشا حیوانی هستند. جهت مطالعه بیشتر و رجوع به سرتیفیکیت بلوم این صفحه را مشاهده کنید. همچنین همه محصولات بلوم را سرتیفیکیت وگن هستند. 

بله. بلوم دارای تاییدیه وگان و عدم تست حیوانی از  سازمان بین المللی پتا (PETA) می باشد. جهت مشاهده صفحه اعتبارسنجی کلیک کنید.

بلوم به جهت حمایت از حقوق حیوانات و محیط زیست، به عنوان اولین برند ایرانی با سازمان بین المللی 1% for The Planet بصورت رسمی همکاری می کند. سازمان جهانی 1% for The Planet بین NGO های محیط زیستی، افراد و کسب و کارها ارتباط موثر برقرار میکند. از طریق شکل گیری این ارتباطات، افراد حقیقی و حقوقی داوطلب، با اهدای 1 درصد از فروش سالانه خود به این سازمان، در رفع مشکلات مختلف محیط زیستی سهیم خواهند شد. برای مشاهده صفحه اعتبارسنجی کلیک کنید.

محصولات بلوم در حال حاضر در داروخانه های معتبر تهران و سایر شهرهای بزرگ موجود می باشد.

همچنین امکان خرید محصولات بصورت آنلاین از طریق فروشگاه های آنلاین معتبر لوازم تخصصی پوست و مو (روژا، خانومی، شاواز، مدیاژ، الانزا، بیوتی کد و … فراهم است. محصولات بلوم بزودی در سایر فروشگاه های معتبر آرایشی و بهداشتی سطح شهر نیز موجود خواهند شد. برای مشاهده لیست فروشگاه ها کلیک کنید.