داستان ما

هرچه بیشتر در طبیعت اطراف‌مان عمیق می‌شویم و از آن الهام می‌گیریم، بیشتر خود را مانند آن «زیبا» احساس می‌کنیم…

در بلوم بر این باوریم که زیبایی طبیعی، داستانی بی‌انتهاست و این موهبت را هر روز باید با آینه‌ها درمیان گذاشت…

و این یعنی قدم گذاشتن در راه آگاهی و مراقبت دائمی…

تعهدات ما
فرمولاسیون کلین
فرمولاسیون تمام محصولات بلوم کلین می باشد؛ به این معنا که از هیچ نوع ماده ای که باعث آسیب به پوست انسان و همچنین تخریب محیط زیست می گردد استفاده نشده است.
فاقد تست حیوانی
تمام محصولات برند بلوم فاقد تست حیوانی هستند؛ به این معنا که درتمامی پروسه های تامین مواد اولیه، تولید و تست های نهایی از هیچ موجود زنده ای بهره برداری نشده است.
محصولات وگن
تمام محصولات بلوم وگن هستند به این معنا که از هیچ نوع فرآورده ی حیوانی نظیر موم، چربی های حیوانی، شیر، عسل و سوسک کارمین و غیره استفاده نگردیده است.
باورهای ما
بلوم پایبند نگاهی پایدار به جهان زیبایی‌ها و «سبک زندگی سبز» است و می‌خواهد با تولید محصولاتی کلین، دوستدار حیوانات و سازگار با محیط‌زیست، نگاه‌بان سلامتی و زیبایی پوست و موی شما باشد.
پایداری
بسته بندی پایدار
برند بلوم در راستای حذف و کاهش ضایعات بسته بندی، استفاده از پلاستیک، لیبل و سایر ملزومات بسته بندی غیرضروری را از محصولات خود حذف کرده ایم تا بتوانیم در حد توان خود در مسیر پایداری قدم برداریم. امیدوار هستیم تا در آینده ای نه چندان دور از امکانات جدید در حوزه بسته بندی پایدار استفاده نماییم.
سازمان One Percent for The Planet
سازمان بین المللی “One Percent for The Planet” به جهت حل مشکلات حوزه محیط زیست، بین NGOها، افراد و کسب و کارها ارتباط برقرار میکند. از آنجایی که بلوم حافظ حقوق حیوانات و محیط زیست می باشد، با عضو شدن در این سازمان، 1 درصد از فروش سالیانه خود را به انجمن یوز ایرانی اهدا می کند تا سهمی در حل مشکلات حیات وحش و حفظ این گونه ارزشمند داشته باشد.